Przedłużanie włosów

Instytut Piękna Gdańsk

Przedłużanie włosów

Chcesz przedłużyć swoje włosy i dodać im objętości? Koniecznie zapisz się na przedłużanie włosów w naszym gabinecie w Gdańsku! Nasi styliści tylko czekają, by zapewnić Ci wygląd, o jakim marzysz! Nasze wysokiej jakości przedłużenia wyglądają naturalnie i są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu!

  • Błyskawicznie odmień swoje włosy. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać swoim włosom kilka centymetrów, czy zwiększyć ich grubość i objętość, przedłużanie zapewni pożądane rezultaty już po jednej wizycie.
  • Wybieraj spośród różnych stylów. Oferujemy wiele sposobów przedłużania, w tym metodę keratynową, na ringi, kanapkową i clip in. Dzięki czemu możesz wybrać metodę, która najlepiej pasuje do Twojego rodzaju włosów i stylu życia.
  • Ciesz się długotrwałymi efektami. Przy odpowiedniej pielęgnacji Twoje przedłużone włosy przetrwają nawet kilka miesięcy. Daje Ci to mnóstwo czasu, by cieszyć się nowym wyglądem.

Uzyskaj niepowtarzalny styl. Nasi styliści przeprowadzą zabieg dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Zapewniamy, że przedłużenia będą płynnie łączyć się z Twoimi naturalnymi włosami!