Zespół

Magdalena Dykier

mgr kosmetologii, linergistka

Absolwentka studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku kosmetologia ze specjalnością anti-aging.
W gabinecie zajmuje się przeprowadzaniem konsultacji z zakresu kosmetologii oraz dobieraniem odpowiednich zabiegów i procedur w zależności od aktualnych potrzeb skóry klientów. Prowadzi indywidualne terapie cer problematycznych i dojrzałych.
Specjalizuje się również w zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnych aparatur i technologii, m.in. depilacji laserowej.
W Perfect Beauty wykonuje makijaż permanentny brwi najnaturalniejszą metodą ombre z zastosowaniem techniki światłocienia.

Jej pasją są podróże, a w wolnym czasie zgłębia wiedzę z zakresu prawa w kosmetologii i medycynie.

Denis Nortey

Manager mgr pedagogiki i zarządzania zasobami ludzkimi, fizjoterapeuta

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w pracy z klientem. Pracował na stanowiskach managerskich w hotelach oraz przedsiębiorstwach jako concierge oraz konsultant ds. obsługi gościa premium.
Kładzie bardzo duży nacisk na obsługę najwyższej jakości.
W Perfect Beauty jest gospodarzem, dzięki któremu nasi klienci mogą poczuć się jak w domu.

Darina Svitlychna

Stylistka paznokci

Posiada dyplom w dziedzinie manicure i pedicure oraz przedłużania paznokci na poziomie Master oraz ponad 18-letnie doświadczenie na stanowisku stylistki paznokci. Jest również instruktorem manicure, szkolącym zarówno początkujące stylistki paznokci jak i profesjonalistów. Wyróżnia ją precyzja i dokładność oraz tempo pracy. Nieustannie doskonali i podnosi swoje kompetencje, śledząc najnowsze technologie i trendy w branży paznokci.

Oksana Kholod

Fryzjer/Stylista

Ukończyła 3 latnią szkołę fryzjerską, w której zdobyła dyplom mistrza I stopnia. Jest perfekcjonistką, dlatego nie lubi sie spieszyć, a jej prace wyróżnia ogromna dokładność.
Specjalizuje się w strzyżeniu damsko-męskim, koloryzacjach oraz upięciach.

Joanna Stężalska

Fryzjer/Stylista

Przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w 1997 roku. W trakcie swojej pracy zawodowej zdobywała doświadczenie w różnych dziedzinach sztuki fryzjerskiej, takiej jak kolorymetria, chemia fryzjerska oraz uczesania okazjonalne. Przez ponad 25 lat doskonaliła rzemiosło fryzjerstwa damskiego.
Pasją Joanny jest projektowanie fryzur i koloryzacje, które zawsze dobiera indywidualnie według potrzeb klienta oraz kondycji włosa.
W naszym salonie specjalizuje się również w keratynowym przedłużaniu włosów.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie we fryzjerstwie męskim, jak również i damskim. Uczestniczy w różnych szkoleniach udoskonalając swoje rzemiosło. Głównie zajmuje sie strzyżeniem męskim, trymowaniem brody, goleniem brzytwą w czym jest niepodważalną perfekcjonistką.